کسب و کار

4 نکته برای عبور از تراژدی

4 نکته برای عبور از تراژدی به عنوان یک صاحب کسب و کار

4 نکته برای عبور از تراژدی به عنوان یک صاحب کسب و کار

کارکنان دفتر ما اکنون چندین دهه است که با هم هستند. ما در حین بزرگ کردن بچه‌ها و حالا درحالی‌که با واقعیت‌های سخت‌تر پیری روبرو هستیم، کنار هم بوده‌ایم. در چند سال گذشته، با هم شاهد ازدست‌دادن والدین، نبردهای سرطانی، حملات قلبی و مرگ نابهنگام دوستان نزدیک بوده‌ایم. ما متزلزل هستیم؛ اما همچنان در توسعه کسب و کارمان و حرکت روبه‌جلو اصرار داریم. اگر در زمانی که صاحب کسب‌وکار هستید با تراژدی‌های زیادی مواجه نشده‌اید، امیدواریم این اتفاق ادامه داشته باشد، اما می‌خواستیم چیزهایی را به اشتراک بگذاریم که به ما کمک کرده در زمان‌های سخت به جلو حرکت کنیم.

1. کارکنان کافی

داشتن اعضای تیم عالی، خون اصلی کسب‌وکار ما بوده است. اگر اعضای تیم باتجربه و آگاه نبودند، این 40 سال دوام نمی‌آوردیم. داشتن افراد کافی نیز بسیار مهم است. بسیاری از کسب و کارها ترجیح می‌دهند کارکنان خود را بیشتر کار کنند و حاشیه سود بالاتری نسبت به استخدام فعال داشته باشند. ممکن است برای مدتی کار کند، اما در میان افرادی که می‌مانند، سوخته و رنجیده خواهند شد و در صورت داشتن یک تراژدی حاضر به برداشتن قطعات اضافی نیستند.

اگر آنها قبلاً غرق شده اند، یک بحران اضافی فقط بهانه ای است که آنها باید ترک کنند. ما شاهد ورشکستگی کسب‌وکارها در آن دوران سخت بوده‌ایم، زیرا آن‌ها افراد کافی برای عقب نشینی و اعتماد برای اجرای عملیات خود را نداشتند.

2. فرهنگ مثبت

چه یک کارمند نیاز به برنامه‌ریزی مراسم تشییع‌جنازه یکی از عزیزان داشته باشد یا یک کودک بیمار را در مدرسه بیاورد، درک و درک می‌تواند در فرهنگ شرکت شما بسیار تأثیرگذار باشد. مزایای انعطاف‌پذیربودن بسیار بیشتر از ساعت استاندارد برای ساعات کاری موردنیاز است. اگر به کارکنان این شک را بدهید که چرا باید مدتی مرخصی بگیرند، آنها احساس ارزشمندی و اعتماد خواهند کرد که باعث ایجاد وفاداری و فداکاری می‌شود که کار باکیفیت بالاتری را ایجاد می‌کند و از جابه‌جایی جلوگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید:

7 کاری که افراد موفق هر روز انجام می‌دهند

 

باور کنید که مردم ذاتاً خوب هستند و آنها باور خواهند کرد که تجارت شما واقعاً به آنها اهمیت می‌دهد. ممکن است در این فرایند از شما سوءاستفاده شود، اما انجام‌ندادن چند ساعت کار در مقایسه بافرهنگ شرکتی محترمانه و باتجربه، معامله‌ای است که من مایل به انجام آن هستم.

3. پروتکل موثر

به کارکنان خود فکر کنید. آیا یک نفر وجود دارد که عامل اصلی عملکرد همه چیز باشد؟ آیا فقط یک نفر وجود دارد که همه ورودها را می‌داند یا تمام ایمیل‌ها را دریافت می‌کند یا تمام‌صورت حساب‌ها را پرداخت می‌کند؟ آیا پشتیبان دارند؟ آیا در صورت عدم حضور دیگران، نقش آنها قابل‌تکرار است؟ کارکنان عالی مهم هستند، اما داشتن یک فرد حیاتی می‌تواند مضر باشد اگر مرخصی بگیرند یا یک موقعیت اضطراری مانع از کار آنها شود. حداقل یک نفر دیگر را در نقش پشتیبان خودآموزش دهید و مطمئن شوید که می‌تواند نقش را تکرار کند. مطمئن شوید که ورود به سیستم توسط دیگران قابل‌دسترسی باشد، درصورتی‌که در کوتاه‌مدت باشد.

من نمی‌دانم چند بار برای یافتن اطلاعات ورود و تماس به یک آرشیو قدیمی مراجعه کرده‌ایم. گاهی اوقات داشتن یک نسخه فیزیکی بهترین راه‌حل است (البته مطمئن شوید که قفل شده  و امن است).

4. بیمه

آیا می‌دانستید که پوشش‌های بیمه‌ای وجود دارد که می‌توانید خریداری کنید که می‌تواند به حفظ کسب‌وکار و درآمد شخصی شما در صورت آسیب‌دیدن یا عدم امکان فعالیت کسب‌وکارتان به دلیل یک رویداد تحت پوشش کمک کند؟ بیمه ازکارافتادگی طولانی‌مدت همراه با بیمه عمر برای هر صاحب کسب‌وکاری ضروری است. در صورت مجروح شدن یا فوت، وجوه این بیمه به پوشش مسئولیت‌های مالی شما کمک می‌کند.

بیمه وقفه کسب‌وکار می‌تواند هزینه‌های شما را از عملیات عادی کسب‌وکار شما پوشش دهد، زمانی که رویدادی رخ می‌دهد که باعث تعطیلی موقت شما می‌شود. این پوشش به‌ویژه هنگامی که در منطقه‌ای مستعد طوفان زندگی می‌کنید، اهمیت دارد. برخی از سیاست‌های وسایل نقلیه و تجهیزات گزینه‌هایی برای بازپرداخت هزینه‌های تعویض موقت دارند. اگر ساختمان، ماشین یا تجهیزات شما به طور ناگهانی از کار بیفتد، آیا می‌توانید به تجارت و پرداخت قبوض ادامه دهید؟

وجود این سیستم‌ها از قبل باعث شده است که نه‌تنها کسب‌وکار ما را در زمان‌های سخت اداره کنیم، بلکه به ما این امکان را داده است که بر روی مهم‌ترین چیز تمرکز کنیم: خانواده خود. ما به‌جای اینکه استرس داشته باشیم، خیالمان راحت است که می‌دانیم می‌توان به کارکنان ما برای حفظ دوره اعتماد کرد؛ بنابراین درحالی‌که همه چیز خوب پیش می‌رود، برای زمان‌های ناگوار آماده شوید و می‌توانید لحظات خوب بیشتری را در پیش داشته باشید.

 

========================================================

4 نکته برای عبور از تراژدی به عنوان یک صاحب کسب و کار

منبع: Norton Insurance

 

نمایش بیشتر

مدیر سایت

بوشهری‌ها به شکلِ کاملاً غیرانتفاعی و با هزینهٔ شخصی اداره می‌شود و هیچ‌گونه وابستگی به نهاد یا سازمانی ندارد. یک پروژهٔ داوطلبانه است برای بالابردن کیفیت زندگی در بوشهر، اگر بتواند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا